Objednávka stravy

Základní škola Karlovy Vary, Poštovní 19, příspěvková organizace

POKYNY PRO REGISTRACI STRÁVNÍKŮ - VÝBĚR JÍDLA, ODHLAŠOVÁNÍ  STRAVY  NA  INTERNETU

REGISTRACE – děti dostanou od ved.ŠJ přihlašovací údaje důležité ke zprovoznění internetového objednávání stravy. Číslo zařízení: 4430 a uživatelský  kód, pod kterým se budete přihlašovat k aplikaci na internetu, heslo po úvodním přihlášení do systému v sekci „Nastavení uživatele“ lze heslo kdykoliv změnit

Odkaz na internetové objednávání stravy: ZDE

E-mail strávníka / nahlásit u ved.ŠJ,kdo má zájem// kam mu budou zasílány tyto zprávy
  - neodebraná strava
  - potvrzení objednávek
  - nedostatečná výše konta
  - měsíční přehled
Při zřízení služby si můžete určit, které z těchto zpráv si přejete zasílat.

OBJEDNÁVÁNÍ STRAVY - následující den po registraci lze pak objednávat a vybírat stravu na internetu na adrese: www.strava.cz . Dostanete se do dialogu pro přihlašování.  Vyplňte a potvrďte položky: číslo zařízení, uživatel a heslo, které jste dostali a jste přihlášeni přímo do „své“ jídelny. Pro objednání stravy zvolte položku OBJEDNÁVKY a můžete objednávat - vybírat stravu ( I. stupeň si může objednat oběd č 2 a naopak) a odhlašovat obědy.
Změny nezapomeňte uložit potvrzením položky ODESLAT. Ze systému se odhlaste volbou tlačítka ODHLÁSIT. Další pokyny, podrobnosti a návody naleznete na www.strava.cz

Lze objednávat:
Pokud nevyužijete možnost výběru, je strávník automaticky přihlášen k odběru stravy /1.stupeň oběd č.1, 2.stupeň č.2/.

Upozornění
Pokud si objednáváte obědy přes internet, prosím o větší důslednost při objednávání.
Při nepozornosti je možné oběd odhlásit. Pokud oběd odhlásíte místo přihlásíte, strávník není zařazen do stravování /oběd se pro strávníka nevařil/. Dítě nemá tento den nárok na stravu.
Prosím o zpětnou kontrolu objednávaných obědů.

Veškeré dotazy Vám ráda zodpovím osobně nebo telefonicky.

Telefon:  775 891 146

Děkuji. Markéta Němcová vedoucí ŠJ