Florbalový úspěch

Dne 1. 2. se výběr chlapců 6. a 7. tříd ve složení

Adam Lužický, Matyáš Vrbas, František Krejčí, Patrick Nový, Dan a Tomáš  Bradley, Robin a Oliver Simmerovi, Jakub Zrzavecký, Josef Šlár, Jan Martínek a Jan Heichl zúčastnil okresního kola Sportovní ligy škol ve florbale.  Kluci jednoznačně postoupili z prvního místa své skupiny do semifinále, kde se potkali s týmem ZŠ Nová Role, který deklasovali 5:0 a postoupili do finále. Tam je čekal nejtěžší soupeř turnaje ZŠ  Truhlářská. První polovina zápasu se klukům příliš nepovedla a po 4 minutách prohrávali 0:2. V 7. minutě sice Matyáš Vrbas ještě snížil na 1:2, ale záhy jsme ještě jednou inkasovali a po finálové prohře 1:3 jsme nakonec skončili druzí.

Děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy, GRATULUJEME a těšíme se na krajské kolo této soutěže, kam chlapci díky dnešnímu skvělému výkonu postoupili