Krajské kolo atletické soutěže

V pondělí 29. 5. se výběr žákyň, žáků a učitelů naší školy ve složení: Elen Svobodová, Aneta Smažíková, Michaela Pachmanová, Maya Leach, Josefína Hájková, Nela Jurášová, Daniel Báťa, Jan Hejchl, Nicolas Mejzr, Krištof Havlina a Karel Hric zúčastnil krajského kola Odznaku všestrannosti (soutěž ČOV v atletických a silových disciplínách: sprint na 60m, shyby, leh-sed, hod kriketovým míčkem, skok daleký, běh+driblink) v Ostrově nad Ohří.

V konkurenci 16 družstev celého kraje jsme obsadili pěkné 12. místo.

V jednotlivcích jsme pak ve svých věkových kategoriích 2x zvítězili, a tak do republikového finále, které se koná v září v Brně, z prvních míst ve svých věkových kategoriích postupuje Elen Svobodová a Mgr. Karel Hric

 

Děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy, GRATULUJEME a těšíme se na republikové finále této soutěže