Okresní kolo OVOV

Dne 23. 3. se výběr žákyň, žáků a učitelů naší školy ve složení: Julie Burešová, Elen Svobodová, Michaela Pachmanová, Maya Leach, Josefína Hájková, Dominika Valkoun, Ella Gondášová, Aneta Smažíková, Felix Markytán, Pavel Špička, Daniel Báťa, Jan Hejchl, Nicolas Mejzr, Matyáš Vrbas, a Karel Hric zúčastnil okresního kola Odznaku všestrannosti (soutěž ČOV v atletických a silových disciplínách: trojskok, švihadlo, klik, hod medicinbalem vzad, běh+driblink) v Ostrově nad Ohří.

V konkurenci 8 družstev jsme obsadili pěkné 5. místo.

V jednotlivcích jsme pak ve svých věkových kategoriích 3x zvítězili, a tak do krajského finále z prvních míst ve svých věkových kategoriích postupuje Elen Svobodová, Aneta Smažíková a Mgr. Karel Hric.

Děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy, GRATULUJEME a těšíme se na krajské kolo této soutěže!