Poděkování rodičům 6.C

Vážení rodiče,
chtěly bychom vám s Anetkou poděkovat za to, že jste dětem umožnili, aby se zúčastnily našich lyžařských zážitků.


I poté, co nám sponzor slíbil zajištění dopravy a na poslední chvíli své slovo nedodržel, se na nás usmálo štěstí a dopravu nám uhradili lidé, kteří podporují sport. Proto mi dovolte krátké shrnutí.


V únoru 2020 se žáci 6. ročníku ze ZŠ Poštovní Karlovy Vary zúčastnili dvoudenního lyžařského výletu do skiareálu Pod Nádražím v Perninku. Zde se jim věnovali profesionální instruktoři a naučili je základním dovednostem.
Děti utužovaly vztahy v kolektivu, pilovaly lyžařskou techniku a někteří se dokonce učili prvním lyžařským dovednostem. A věřte, u nás ve třídě lyžují úplně všichni!
Před odjezdem přišel děti podpořit Václav Skuhravý, kapitán hokejového mužstva HC Energie. Popřál jim mnoho lyžařských zážitků a připomněl, že sport by měl být součástí každého dne. Pro některé byl tento zážitek splněným snem.
Dle zpětné vazby od dětí byli všichni spokojeni. To je pro mě a Anetku ta nejhezčí odměna.
Mgr. Štěpánka Steinová, tř. učitelka