Pozvánka na seminář Fake news a deep fakes

Dobrý den,
úplně nás všech se bohužel týká aktuální téma, a to fake news. Chcete se dozvědět, jak rozlišovat fakta od lží a manipulací, jak bezpečně vyhledávat na internetu, jak analyzovat a posuzovat důvěryhodnost mediálních sdělení? 
Zúčastněte se webináře MAP Karlovarsko „Pronikni do tajů fake news a deep fakes“, který proběhne prostřednictvím live streamu v pondělí 25.4.2022 od 18 h do 20 h. Lektorem je Ing. Petr Šmíd, DiS., který je odborníkem na problematiku bezpečnosti on-line prostředí. Tento webinář máme doporučený od kolegů z MAP Nýřany a na základě zkušenosti kolegů doporučujeme, aby se rodiče na webinář dívali i se svými dětmi.
Prosím o šíření pozvánky dalším zájemcům. 
Odkaz na live stream zašleme účastníkům na základě registrace: https://1url.cz/@KV-deep