Turnaj ve florbalu

Dne 25. 11. se výběr chlapců 6. a 7. tříd ve složení Adam Lužický, Matyáš Vrbas, František Krejčí, Patrick Nový, Denis Verovkin, Kryštof Nöbauer, Adam Glaser, Jakub Čížek, Sebastian Kahoun, Ondřej Hepnar a Tobiáš Peťovský, zúčastnil okresního kola Sportovní ligy škol ve florbale.
Kluci jednoznačně postoupili z prvního místa své skupiny do semifinále, kde se potkali s týmem Gymnázia Ostrov. Po skvělém výkonu a těsném vítězství 2:1 postoupili do finále. Tam je čekal nejtěžší soupeř turnaje, a to ZŠ Konečná.
První polovinu zápasu se kluci drželi, i díky skvělému výkonu brankáře Sebastiana Kahouna,
ale v druhé polovině zápasu se projevila herní převaha hráčů z Konečné i gólově. Nakonec se
konečnou pro náš tým stala až Konečná ve finále turnaje, ve kterém kluci po výhrách 5:1, 8:1,
4:2, 2:1 a prohře 0:4 obsadili 2. místo a postupují do krajského kola této soutěže.


Děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy a GRATULUJEME