Sportovní den 1. stupně

Pro žáky 1. stupně naší školy pořádali v pátečním dopoledni v tuhnických sportovních areálech fotbalisté FC Slavia Karlovy Vary ve spolupráci s dívčím Volejbalovým klubem Karlovy Vary sportovní den. Žáci prvních až pátých tříd se rozdělili na chlapce a dívky. Program pro chlapce na stadionu AC Start byl zaměřen na pohybovou přípravu a fotbalové dovednosti.
Dívky měly svůj program v beachvolejbalovém areálu. Vyzkoušely si disciplíny spojené s volejbalem a zároveň zhlédly exhibiční utkání svých starších spolužaček ze školy, které působí ve VK Karlovy Vary. Počasí nám přálo a všichni jsme si sportovní den moc užili.

Děkujeme trenérům a trenérkám obou klubů, jejich pomocníkům a pomocnicím za krásný sportovní den a pevně věříme, že to nebyla poslední akce v rámci naší spolupráce.